Často kladené otázky

Nic neskrýváme. Odpovídáme na všechny dotazy, které často pokládáte. Nejen na ty, které popisují jak skvělé naše produkty jsou. Také odpovídáme na neoblíbené otázky ohledně minimální délky kontraktu na správu software digitální desky a jiné. Otevřenost pokládáme za důležitý pilíř vzájemné důvěry.

V ČEM JE NAŠE ZAŘÍZENÍ JEDINEČNÉ?
Víme, že spolehlivost je důležitá. Proto spolupracujeme s partnerem, který zařízení vyrábí u nás, v ČR. Nenabízíme pouze přeprodané zboží vyrobené v Číně. Zároveň všechny programátory a designéry řádně zaměstnáváme, takže nepoptáváme externisty z Pákistánu nebo Indie. Jde o solidní produkt se silným zázemím české firmy s dlouholetými zkušenostmi.
JE ZAŘÍZENÍ SCHVÁLENÉ K PROVOZU?
Zařízení se skládá z komponent, které podléhají přísným schvalovacím procedurám. Všechny jednotlivé součásti, jako je průmyslový TV panel, dotykové senzory nebo jednotka s procesorem a hard diskem mají vlastní CE certifikáty a prohlášení o shodě. Tyto dokumenty samozřejmě obdržíte spolu s předávacím protokolem a záručním listem při předání zařízení, respektive před uvedením do provozu.
KDYŽ BUDU CHTÍT VÍC ZAŘÍZENÍ, MUSÍM PLATIT VÍCKRÁT POPLATEK ZA SPRÁVU?
Každé koncové zařízení jednotlivě monitorujeme a zajišťujeme implementaci bezpečnostních aktualizací. Takže poplatek za správu SW rozhraní se týká každého zařízení. Budete-li chtít zařízení tři, bude Vám účtován tento poplatek třikrát. MinimálnÍ délka správy je 24 měsíců.
AŽ UPLYNE 24 MĚSÍČNÍ LHŮTA, CO PAK?
To záleží jen na Vás. Samozřejmě si podporu našich odborníků můžete nadále předplatit, nebo zařízení zkusíte spravovat sami. Nebudeme Vás nutit k ničemu. Na druhou stranu však nebudeme garantovat plnou funkcionalitu, odolnost proti vnějším útokům, a především kompatibilitu s novými aktualizacemi.
CO ZNAMENÁ PRVOTNÍ IMPLEMENTACE?
Tato služba zahrnuje zapojení zařízení a propojení s Vaší sítí tak, aby mohly být využívány všechny funkce. Musíme zajistit, aby Vaše routery neblokovaly vzájemnou komunikaci a aby každý, koho si nadefinujete, zařízení viděl a mohl jej ovládat. Následně budeme testovat a ověřovat, že Vám vše bezvadně funguje.
CO OBSAHUJE PRVOTNÍ ZAŠKOLENÍ?

U Vás, na Vašich počítačích, Vašim pracovníkům vysvětlíme, jak se připojit, přidat dokument na digitální úřední desku nebo vytvořit událost - například Den dětí. Toto školení absolvujete v postupných krocích tak, aby jej každý pochopil a ovládání si spolehlivě osvojil.

PROČ NENÍ DOPRAVA A MONTÁŽ SOUČÁSTÍ CENY?
Doprava zahrnuje samotný transport zařízení ve speciálním otřesuvzdorném obalu, pojištění produktu a manipulaci našimi dvěma pracovníky. Součástí jsou všechny náležitosti, které jako férový zaměstnavatel přiznáváme, tedy nárok na cestovné a stravné. Nedílnou součástí položky je odborná montáž. Můžete si být jisti, že díky našim zkušenostem nedojde k samovolnému uvolnění a rozbití zařízení, nebo dokonce snad ke zranění kolemjdoucích osob.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o:
Obec24.cz